Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: imagcache_actions. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/freshpr/freshoffroad.com/www/includes/bootstrap.inc).

Про нас

FRESHOFFROAD - команда ентузіастів позадорожнього стилю життя, що вирішили створити ринок засобів, запчастин та аксесуарів, з метою зробити українську галузь 4x4 більш доступною та більш якісною. Наша діяльність дозволятиме робити більш фаховий вибір,отримувати більш детальну інформацію про ринок а також уникати нечесних покупок. Ми не відгороджуємось від Вас та схильні вважати, що ми усі колеги та поплічники. Ми любимо те, чим ми займаємось та всяко постараємось наповнити OFFROAD ринок України FRESH-ом.

Створюючи цей сайт ми мали на меті покращити стан українського колісного туризму, спорту та екологічної свідомості. До слова, планується, що частина коштів, отриманих від діяльності ресурсу буде скерована саме на екологічні акції, про які ми із радістю Вам повідомлятимемо а також запрошуватимемо.

Сподіваємось, що із Вашою підтримкою нам вдастся зробити чимало добрих справ!

pronas 17055084 17948650 12604118 15037852