Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: imagcache_actions. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/freshpr/freshoffroad.com/www/includes/bootstrap.inc).

Оплата і доставка

Доставка по Україні:

Усі замовлення пакуємо у картонні коробки, що забезпечить отримання замовлення без ушкоджень. Доставку по Україні здійснюють служби «Нова Пошта», Міст, Інтайм, Делівері, Автолюкс.
Ми співпрацюємо з компанією-перевізником «Нова пошта», оскільки вона має найбільшу кількість відділень у країні й найвищий рівень сервісу.
Відправку замовлень проводимо кожного робочого дня. Відправлення здійснюємо на наступний день після оформлення та підтвердження замовлення.
 
Вартість доставки 
Якщо враховувати варість доставки в суму замовлення, вона складатиме  - 20грн. незалежно від міста доставки.
Якщо Ви вибрали оплату доставки при отриманні, вартість  обраховується згідно з тарифами компанії-перевізника.
Розрахувати вартість доставки можна на сайті компанії «Нова пошта» за допомогою калькулятора.
Ви можете переглянути, де у Вашому місті є відділення «Нової пошти»,  тут.
Для отримання товару Вам необхідно прийти в офіс транспортної компанії у Вашому місті, назвати номер декларації (який ми повідомимо Вам після відправлення), пред'явити паспорт і оплатити послуги компанії-перевізника.

Способи оплати

Безготівкова оплата. Замовлення можна оплатити миттєво на сайті платіжною картою VISA або MasterCard через сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua або через систему Приват 24 – платежі – по Україні.

Готівкова оплата. Оплата замовлення готівкою при його отриманні у відділенні "Нова Пошта" або при зустрічі у Львові. Ви можете переглянути замовлення перед його оплатою, щоб переконатися, чи товар є неушкодженим. Компанія-перевізник стягує додаткову комісію за пересилання грошей. Вибравши цей варіант, Ви маєте оплатити доставку, вартість замовлення та комісію за пересилання коштів.